Nasze doskonale dopasowane metody zbudują sukces językowy Twojego Dziecka
Szkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa Wałbrzych
537 555 640
sekretariat@enghousecje.pl
ul. Wrocławska 113/11b
Szkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa Wałbrzych

Angielski dla firm

Czym jest

Enghouse Business Pro?

Enghouse Business Pro to profesjonalne kursy językowe dla Twojego biznesu, prowadzone in-company, stacjonarnie lub ON-LINE na wszystkich poziomach zaawansowania, odpowiadające na konkretne potrzeby językowe Twoich pracowników, zdiagnozowane na podstawie przeprowadzonej wcześniej szczegółowej analizy potrzeb.
1
firm skorzystało z naszego kursu dla firm

Dla kogo

przeznaczony jest kurs Enghouse Business Pro

Prowadzisz firmę i zależy Ci na skutecznej komunikacji biznesowej na poziomie międzynarodowym? Chcesz nawiązać lub poprawić relacje z zagranicznymi kontrahentami? Szukasz sposobu, by zmotywować swoich pracowników do przejęcia kontroli nad własnymi językowymi umiejętnościami? Stresują Cię zagraniczne rozmowy telefoniczne i telekonferencje, z których nie wszystko rozumiesz i masz wrażenie, że tracisz nie tylko ważne informacje, ale i potencjalne szanse na rozwój własnej firmy? Enghouse Business Pro to pakiet językowych korzyści stworzony właśnie po to, by rozwiązać te i wiele innych językowych problemów w Twojej firmie w sposób kompleksowy i przenieść ją na wyższy poziom (nie tylko języka☺).

Czym różni się oferta

Enghouse Business Pro od innych ofert dla firm?

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych

skutecznych metod nauczania (podpartych naszym kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym), które sprawnie ze sobą łączymy, tak by w pełni odpowiadały na konkretne potrzeby językowe naszych wymagających klientów. Uczymy języka ogólnego, biznesowego, a także łączymy oba moduły dla osiągnięcia jeszcze lepszych i szybszych rezultatów.

Kładziemy największy nacisk na KOMUNIKACJĘ

bo wiemy, że w biznesie liczy się umiejętność korzystnej autoprezentacji, prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych czy właściwa prezentacja produktu. W prosty i przystępny sposób nauczymy Ciebie i Twoich pracowników niezbędnego słownictwa i pokażemy jak je zastosować w praktyce.

Dlaczego warto wybrać

jeden z pakietów Enghouse Business Pro?

Nauczymy Twoich pracowników

używać języka w sposób praktyczny i dołożymy wszelkich starań by zaczęli wreszcie MÓWIĆ, a nie tylko słuchać. Pomożemy im przełamać barierę językową bez względu na wiek i stopień znajomości języka. Jako pracodawca będziesz dokładnie wiedzieć na jakim etapie językowej drogi są aktualnie Twoi pracownicy, ponieważ systematycznie monitorujemy przyrost wiedzy naszych kursantów i regularnie wysyłamy raporty z podsumowaniem ich osiągnięć.

Dzięki naszym nowoczesnym, skutecznym i przyjaznym metodom nauczania Ty i Twoja firma

otworzycie się na świat i nowe możliwości. Twoi pracownicy osiągną w końcu językową niezależność, a Ty poczujesz, że możesz im powierzać coraz bardziej odpowiedzialne zadania, również w zakresie współpracy z zagranicą!

Wiemy, że nie masz czasu

a grafik Twoich pracowników jest napięty do granic możliwości, dlatego dopasowujemy częstotliwość, porę i formę spotkań do indywidualnych potrzeb naszych klientów, tak by nie musieli opuszczać zajęć z powodu nagłych, trudnych do przewidzenia sytuacji.

Gdzie prowadzimy

nasze zajęcia?

Nasza nowoczesna szkoła mieści się w charakterystycznym budynku z czerwonej cegły – w biurowcu BEL-POL, przy ul. Wrocławskiej 113 i dysponuje własnym parkingiem na około 30 samochodów. Uczymy w jasnych, przestronnych salach, w których dominują spokojne kolory oraz minimalizm, by ograniczyć rozpraszanie uwagi słuchaczy podczas zajęć. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą korzystać z zajęć stacjonarnych, prowadzimy skuteczne i bezpieczne kursy indywidualne i grupowe in-company oraz ON-LINE z wykorzystaniem nowoczesnych platform i narzędzi.

Sekretariat

Sale

Kto konkretnie będzie

uczył Twoich pracowników?

Gwarantujemy, że nasi profesjonalnie przygotowani lektorzy, którym na co dzień nie brakuje entuzjazmu, energii i nowych pomysłów, zrobią wszystko, by po zajęciach Twoi pracownicy poczuli nie tylko solidny przypływ wiedzy, ale również dumę oraz satysfakcję z własnych osiągnięć, a co się z tym wiąże potężną motywację do stawiania sobie coraz to ambitniejszych językowych celów! Wiemy, że zmotywowany pracownik = efektywny pracownik = zadowolony i spokojny pracodawca.
Jak zapisać

się na kurs?

angielski dla dzieci teddy eddie

Bezpłatna lekcja próbna

dla osób chcących przetestować zajęcia