Nasze doskonale dopasowane metody zbudują sukces językowy Twojego Dziecka
Szkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa WałbrzychSzkoła językowa Wałbrzych
537 555 640
sekretariat@enghousecje.pl
ul. Wrocławska 113/11b

Angielski dla młodzieży Teens Direct

Czym jest

metoda bezpośrednia?

Metoda bezpośrednia określana jest również jako metoda konwersacyjna i opiera się na założeniu, że język przyswajamy najbardziej efektywnie wtedy, gdy stosujemy go w sposób aktywny. Najważniejszym celem nauki jest po prostu umiejętność rozmawiania w danym języku. W trakcie zajęć kursant jest zachęcany do jak najczęstszego mówienia. Podręcznik, z którego uczymy łączy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko i w przyjemnej atmosferze najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego.
1
Poziomy zaawansowania

Co konkretnie otrzymasz

w ramach kursu?

70 spotkań 2 x w tygodniu po 50 min
oryginalny podręcznik DLL wraz z dostępem do platformy interaktywnej do utrwalania słownictwa i wymowy
szczegółowe raporty o postępach kursanta po każdym semestrze
dodatkowe cotygodniowe konsultacje ON-LINE z lektorem
wprowadzanie i utrwalanie elementów zadań egzaminacyjnych zgodnie z aktualnymi wymogami
monitorowanie postępów kursanta i zapewnienie dodatkowych zajęć wyrównawczych
Dla kogo dokładnie jest przeznaczony

kurs TEENS DIRECT?

TEENS DIRECT to angielski dla nastolatków od 13 do 18 lat, które wcześniej uczyły się już angielskiego, ale mają problem ze swobodnym wypowiadaniem się w tym języku. Ponieważ kurs składa się z 4 poziomów zaawansowania, po rozmowie wstępnej z lektorem oraz krótkim teście poziomującym, dobierzemy poziom odpowiadający dokładnie umiejętnościom językowym kursanta. To doskonały wybór również dla osób nieśmiałych, bojących się odezwać po angielsku, lub mających problem z angielską wymową, gdyż formuła kursu powoduje szybkie przełamanie bariery mówienia, a także skutecznie i bezboleśnie utrwala poprawną wymowę.
Czym różni się metoda bezpośrednia TEENS DIRECT od innych

kursów językowych dla młodzieży?

Zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie po angielsku

język polski jest zakazany ☺. Ponieważ angielski jest traktowany na zajęciach jako naturalny sposób do komunikowania się, nastolatki przyswajają język znacznie szybciej i swobodniej niż tradycyjnymi metodami.

Kursanci zaczynają w końcu mówić całymi zdaniami

przestają tłumaczyć wyraz po wyrazie z j. polskiego na obcy. Wykształca się u nich tzw. automatyzm wypowiedzi, a to oznacza, że nie muszą zastanawiać się długo nad odpowiedzią, ponieważ mają już w głowie gotowy i opanowany schemat, który wcześniej utrwalili.

Na zajęciach metodą bezpośrednią mówimy przez 90% czasu w miłej i bezstresowej atmosferze

dlatego bariera komunikacyjna czy lęk przed mówieniem znikają bardzo szybko. Kursanci nabierają pewności siebie w mówieniu, co z kolei przyczynia się do wzrostu ich pozytywnej motywacji do nauki języków w przyszłości.

Dlaczego warto wybrać kurs TEENS DIRECT

dla nastolatka w wieku 13-18 lat?

Metoda bezpośrednia pozwala nastolatkom

opanować angielski znacznie szybciej niż tradycyjne metody, uczy je mówić od razu całymi zdaniami i jest odpowiednia dla każdego nastolatka, bez względu na stopień zaawansowania i cel uczenia się języka.

Kurs gwarantuje doskonałe rezultaty

przy minimalnym wkładzie w prace domowe, uczy prawdziwej KOMUNIKACJI, pozwala „osłuchać” się z językiem, skutecznie redukuje lęk przed mówieniem.

Metoda jest łatwa, angażująca i przyjemna

a 100% czasu zajęć wykorzystane jest na aktywne opanowanie języka. Interesująca i aktualna tematyka poruszana na zajęciach oraz gramatyka przedstawiona w prosty i praktyczny sposób są dodatkowym atutem kursu.

Gdzie prowadzimy

nasze zajęcia?

Nasza nowoczesna szkoła mieści się w charakterystycznym budynku z czerwonej cegły – w biurowcu BEL-POL, przy ul. Wrocławskiej 113 i dysponuje własnym parkingiem na około 30 samochodów. Uczymy młodzież w jasnych, przestronnych salach, w których dominują spokojne kolory oraz minimalizm, by ograniczyć do minimum niepotrzebne rozpraszanie uwagi podczas zajęć.

Wałbrzych

Czarny Bór

Kto konkretnie będzie

uczył Twoje nastoletnie dziecko?

Gwarantujemy, że nasi gruntownie przeszkoleni z metody bezpośredniej lektorzy, którym nie brakuje energii i pomysłów do pracy, zadbają o to, by kurs był nie tylko skuteczny, ale również atrakcyjny dla naszych młodych, lecz wymagających kursantów.
Jak zapisać

dziecko na kurs?

20201217_143226

Bezpłatna lekcja pokazowa

dla osób chcących przetestować zajęcia